Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Návštěvní kniha

Vytvořeno 25.05.2009 22:42:17 | Poslední změna 01.06.2012 16:38:51
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "5977":
 
Dobrý den,

chtěl bych se Vás jménem redakce Rescue 112 ,zeptat zda byste mi mohli poslat nějaké fotky a technické info o vaší Tatře 148 CAS,Scaniích KHA a Ambulanci,PHA42 a mohlo se to zveřejnit na Našem serveru Jsme nový server o technice IZS,který by chtěl mít ve svém obsahu téměř vše co jezdí ve službách hasičů a ostatních složek IZS v České republice.

Tento nový server provozuje Asociace řidičů IZS,která taktéž ještě provozuje Události112.cz

Děkuji za odpověď Milan Smutný (redaktor Události112)
milda.smutny@seznam.cz
Dobrý den,
chtěl jsem se Vás zeptat a poprosit o laskavost.Jsem začinajícím sběratelem hasičských nášivek a domovenek, tak jsem Vás chtěl požádat, zda by jste mi nemohli zaslat vaši pěknou hasičskou nášivku a domovenku.Jsem hasičským nadšencem a jsem v hasičském sboru dobrovolných hasičů Vestec na Nymbursku.Kdyby jste se chtěli podívat na naše hasičské stránky, tak se můžete podívat na internetovou stránku: www.sdh-vestec.estranky.cz. Jsou tam veškeré naše aktivity,technika a činnosti našeho sboru.

Prosím o zaslaní na adresu : Ivo Hamral ml.
Vestec 123
Křinec
289 33

Pokud by jste mi nějeké nášivky zasílali, prosím i s Vaší zpáteční adresou, já bych Vám na oplátku zaslal prospekt o naší hasičině a technice jakou tu máme a take náš znak.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky a dotazy, tak mě můžete kontaktovat na emailu: ivo.vestec@seznam.cz nebo na tel. 728 950 455.

Děkuju za spolupráci a těším se na případnou odpověď.
S pozdravem
Ivo Hamral
SDH Vestec
Zdravim,pěkný stránky! chci se zeptat jestli nejsou u vás nějaký volný místa? dík
Ahoj. Mám nějaké fotky,můžu přispět svou trochou do mlýna...
Ahoj mám dotas jak jste spokojeni se stránkama pod WEBGarden ? má stránky ustavičně nejdou. dík.
Ahoj hoši,zdravím,pěkný stránky.Mohli by jste mi poslat na meil(rkolb@seznam.cz) jak je u PHA 42 T 815,cili stejne auto co máte udělaný rozvod pěny.četl jsem,že je u každeho výtlaku vlastni přiměšovač,a nejak se mi tomu nechce věřit.když tak i odpověd bych prosil na meil,dík
smileysmileysmiley
První příspěvek