Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Kontakty a Obsazení směn

Návštěvní kniha

Vytvořeno 25.05.2009 22:42:17 | Poslední změna 01.06.2012 16:38:51
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "7362":
 
Dobrý den,

chtěl bych se Vás jménem redakce Rescue 112 ,zeptat zda byste mi mohli poslat nějaké fotky a technické info o vaší Tatře 148 CAS,Scaniích KHA a Ambulanci,PHA42 a mohlo se to zveřejnit na Našem serveru Jsme nový server o technice IZS,který by chtěl mít ve svém obsahu téměř vše co jezdí ve službách hasičů a ostatních složek IZS v České republice.

Tento nový server provozuje Asociace řidičů IZS,která taktéž ještě provozuje Události112.cz

Děkuji za odpověď Milan Smutný (redaktor Události112)
milda.smutny@seznam.cz
Dobrý den,
chtěl jsem se Vás zeptat a poprosit o laskavost.Jsem začinajícím sběratelem hasičských nášivek a domovenek, tak jsem Vás chtěl požádat, zda by jste mi nemohli zaslat vaši pěknou hasičskou nášivku a domovenku.Jsem hasičským nadšencem a jsem v hasičském sboru dobrovolných hasičů Vestec na Nymbursku.Kdyby jste se chtěli podívat na naše hasičské stránky, tak se můžete podívat na internetovou stránku: www.sdh-vestec.estranky.cz. Jsou tam veškeré naše aktivity,technika a činnosti našeho sboru.

Prosím o zaslaní na adresu : Ivo Hamral ml.
Vestec 123
Křinec
289 33

Pokud by jste mi nějeké nášivky zasílali, prosím i s Vaší zpáteční adresou, já bych Vám na oplátku zaslal prospekt o naší hasičině a technice jakou tu máme a take náš znak.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky a dotazy, tak mě můžete kontaktovat na emailu: ivo.vestec@seznam.cz nebo na tel. 728 950 455.

Děkuju za spolupráci a těším se na případnou odpověď.
S pozdravem
Ivo Hamral
SDH Vestec
Zdravim,pěkný stránky! chci se zeptat jestli nejsou u vás nějaký volný místa? dík
Ahoj. Mám nějaké fotky,můžu přispět svou trochou do mlýna...
Ahoj mám dotas jak jste spokojeni se stránkama pod WEBGarden ? má stránky ustavičně nejdou. dík.
1